Інженерно-будівельна компанія
Рівне, Данила Галицького, 19
aksbud.com.ua@gmail.com (067) 762–88–88

Алюміній - це один з найлегших, але в той же час дуже міцних матеріалів. Саме тому, з алюмінієвого профілю можуть проводитися ексклюзивні і унікальні вікна, з огляду на всі побажання замовника. Залежно від того, де має бути встановлено вікно, потрібно вибрати тип профілю, з якого воно буде виготовлено.

Сьогодні існує два види алюмінієвих профілів - з термоізоляцією і без термоізоляції.

Вікна з алюмінієвого профілю без термоізоляції ідеальні для скління холодних лоджій, вітражів, павільйонів, виготовлення офісних перегородок і внутрішніх дверей. Комплектуються переважно одинарним склом. Вікна з термоізоляцією використовуються для виготовлення вікон та вітрин для опалювальних приміщень.

Види способів відкривання алюмінієвих вікон:

  • поворотні і поворотно-відкидні вікна. Поворотні вікна - це вікна, в яких відкривається одна, дві або всі стулки, в залежності від побажання замовника. А в поворотно-відкидних вікнах ці ж стулки ще і відкидаються, тобто відкриваються в так званому режимі провітрювання, що дає можливість тримати вікно відкритим в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.
  • відкидні вікна. Це вікна, які можуть відкриватися тільки зверху. Використовуються, як правило, в приміщеннях, де відкрита стулка може утруднити рух і обмежити простір.
  • розсувні вікна. Застосовуються, як правило, при склінні лоджій і балконів. Це дозволяє значно заощадити простір.
  • нерухомі (глухі) вікна. Це вікна, конструкцією яких не передбачено відкривання. Тобто ці вікна несуть найпростішу функцію - це пропускання сонячного світла. Як правило, використовуються для скління вітрин, фасадів.