Інженерно-будівельна компанія
Рівне, Данила Галицького, 19
aksbyd@ukr.net (067) 762–88–88
ТОЦ Анемона м. Тернопіль

ТОЦ Анемона м. Тернопіль

Скляний фасад, алюмінієві вікна та двері, композитні панелі вентильованого фасаду виготовлені фірмою АКС-БУД . Різні види склопакетів та вставки з композиту додали архітектурної виразності ТОЦ Анемона в м. Тернопіль.

ТОЦ Вітекс м. Тячів

ТОЦ Вітекс м. Тячів

Супроводжуючи обєкт на протязі всього будівництва, створили візуальну модель і реалізували її з використанням сучасних матеріалів оздоблення фасадів. Виконали монтаж скляних фасадів з двокамерним мультифункціональним склопакетом та монтаж декоративних елементів з композитних панелей. 

ЖК Набережний квартал в м. Рівне

ЖК Набережний квартал в м. Рівне

У під'їзді не більше 73 квартир, площею від 48,80 квадратних метрів.

Для підтримки комфортної температури в квартирах при будівництві робиться термоізоляція за допомогою мінеральної вати, яка лягає між капітальною стіною і шаром облицювальної цегли.

Характеристики житлового комплексу:

Перепланування квартири на стадії…

Аквапарк в м. Хмельницький

Аквапарк в м. Хмельницький

Хмельничани чекали відкриття аквапарку п’ять років. І нарешті розважальний комплекс «7 океан» відчинив двері для відвідувачів.

Місце зможе стати привабливим куточком для відпочинку як дорослих, так і малечі. Нагадаємо, в аквапарку є плавальні басейни, інфраструктура для ігрових занять на воді та різноманітні водні атракціони.…