Інженерно-будівельна компанія
Рівне, Данила Галицького, 19
aksbyd@ukr.net (067) 762–88–88

Напівструктурний фасад

Напівструктурний фасад
Напівструктурний фасад
Напівструктурний фасад
Напівструктурний фасад

Технологія напівструктурного скління відкриває нові можливості дизайнерських рішень фасадів будівель, дозволяють приховати алюмінієві кріплення, і тоді фасад будівлі практично перетворюється в повний моноліт скла.

Каркасом несучої конструкції є стійко-ригельні фасадні системи c вертикальними стійками і горизонтальними ригелями з видимою шириною внутрішніх профілів 50 мм.

Вид зовні структурного фасаду нагадує однорідну структурну скляну стіну без алюмінієвих профілів з вертикальними і горизонтальними швами, заповненими:

  • структурним атмосферостійким герметиком, видимий шов 20 мм (Dow Corning 791, Dow Corning 797), (Sika WS-305, Sika WS-605 S);
  • гумовим ущільнювачем, видимий шов ≈22мм;

Для проектування і виготовлення напівструктурного скління використовуються всі профілі та комплектуючі зі звичайних стійко-ригельних систем, а також нові елементи для точкового кріплення склопакетів, скла на рамі і непрозорих рамних панелей. Склопакети, скла на рамі і непрозорі рамні панелі кріпляться до основної стійко-ригеля конструкції точковим кріпленням за допомогою гвинтів саморізі DIN 7982.